Warsztaty z IFS

W

Zapraszamy na szkolenia i warsztaty z Internal Family Systems organizowane przez Michała Pasterskiego i firmę Life Architect.

Jako oficjalny partner IFS Institute wprowadzamy terapię IFS do Polski i organizujemy szkolenia “Terapia IFS: Poziom 1” oraz “Terapia IFS: Poziom 2”. Organizujemy szkolenia zarówno tłumaczone na język polski, jak i całościowo w języku angielskim.

Organizujemy również warsztaty online wprowadzające w świat Systemu Wewnętrznej Rodziny.

Więcej informacji na temat szkoleń i warsztatów IFS znajdziesz na naszej stronie: Warsztaty Life Architect

 

o nas

Założycielem projektu IFS Polska jest Michał Pasterski, trener umiejętności społecznych, autor książki „Insight. Droga do mentalnej dojrzałości” i autor odwiedzanego przez ponad milion czytelników rocznie bloga o psychologii, edukacji i rozwoju osobistym MichalPasterski.pl.

Michał ukończył pierwszy poziom edukacji modelu Internal Family Systems i jako Praktyk IFS prowadzi terapię IFS, zarówno indywidualną, jak i dla par.

Celem przyświecającym Michałowi przy tworzeniu projektu IFS Polska było wprowadzenie modelu IFS do Polski i uczynienie go powszechną i dobrze rozpoznawaną metodą autoterapii i psychoterapii.

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego ebooka “Autoterapia metodą IFS” autorstwa Michała Pasterskiego. Oprócz 43-stronicowego ebooka będziesz regularnie otrzymywać od nas ciekawostki, wiedzę i ćwiczenia oraz nowinki ze świata IFS.