Warsztaty z IFS

W

Zapraszamy na warsztaty z Internal Family Systems organizowane przez Michała Pasterskiego i firmę Life Architect.

Warsztaty w 2020/2021 roku:

* Szkolenie odbywa się w całości w języku angielskim.

  • Drugi poziom oficjalnego szkolenia z terapii IFS – w wersji online! “Deepening & Expanding with IFS” to 6-dniowe intensywne szkolenie, które odbędzie się 21-23 i 25-27 października 2020.*

* Szkolenie odbywa się w całości w języku angielskim.

 

o nas

Założycielem projektu IFS Polska jest Michał Pasterski, trener umiejętności społecznych, autor książki „Insight. Droga do mentalnej dojrzałości” i autor odwiedzanego przez ponad milion czytelników rocznie bloga o psychologii, edukacji i rozwoju osobistym MichalPasterski.pl.

Michał ukończył pierwszy poziom edukacji modelu Internal Family Systems i jako Praktyk IFS prowadzi terapię IFS, zarówno indywidualną, jak i dla par.

Celem przyświecającym Michałowi przy tworzeniu projektu IFS Polska było wprowadzenie modelu IFS do Polski i uczynienie go powszechną i dobrze rozpoznawaną metodą autoterapii i psychoterapii.

Zapisz się na newsletter

Zapisz się na newsletter i pobierz darmowego ebooka “Autoterapia metodą IFS” autorstwa Michała Pasterskiego. Oprócz 43-stronicowego ebooka będziesz regularnie otrzymywać od nas ciekawostki, wiedzę i ćwiczenia oraz nowinki ze świata IFS.